- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Bridgeview
Aktuální počasí Bridgeview
Aktuální počasí přímo pro město Bridgeview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:40)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 6°C |
