Aktuální počasí Brejo
Aktuální počasí přímo pro město Brejo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 27°C |
