Aktuální počasí Braham
Aktuální počasí přímo pro město Braham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mráz
Platí do 2. 5. (08:00)
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
