- Počasí
- Indonésie
- Central Java
- Boyolali
Aktuální počasí Boyolali
Aktuální počasí přímo pro město Boyolali. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 27°C |
