- Počasí
- Rusko
- Udmurtiya Republic
- Botino
Aktuální počasí Botino
Aktuální počasí přímo pro město Botino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 13°C |
