- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Edison
Aktuální počasí Edison
Aktuální počasí přímo pro město Edison. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
