- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Boreham
Aktuální počasí Boreham
Aktuální počasí přímo pro město Boreham. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
