- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Bopeizha
Aktuální počasí Bopeizha
Aktuální počasí přímo pro město Bopeizha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
