- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Boambee
Aktuální počasí Boambee
Aktuální počasí přímo pro město Boambee. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 21°C |
