Aktuální počasí Blagnac
Aktuální počasí přímo pro město Blagnac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
