Aktuální počasí Blagnac
Aktuální počasí přímo pro město Blagnac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 2. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 2. 4. (00:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
