Aktuální počasí Bjørnhovd
Aktuální počasí přímo pro město Bjørnhovd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 2°C |
