Aktuální počasí Bitammā
Aktuální počasí přímo pro město Bitammā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
