- Počasí
- Afghánistán
- Logar
- Zīz̲h̲ay
Aktuální počasí Zīz̲h̲ay
Aktuální počasí přímo pro město Zīz̲h̲ay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 5°C |
