Aktuální počasí Biola
Aktuální počasí přímo pro město Biola. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 31. 3. (22:20)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
