- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Aomori
- Kōbata
Aktuální počasí Kōbata
Aktuální počasí přímo pro město Kōbata. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 5°C |
