- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Bhātpāra
Aktuální počasí Bhātpāra
Aktuální počasí přímo pro město Bhātpāra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
