- Počasí
- Bangladéš
- Chittagong
- Besuara
Aktuální počasí Besuara
Aktuální počasí přímo pro město Besuara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
