- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Bernard
Aktuální počasí Bernard
Aktuální počasí přímo pro město Bernard. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 16°C |
