- Počasí
- Nizozemsko
- Gelderland
- Bennekom
Aktuální počasí Bennekom
Aktuální počasí přímo pro město Bennekom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
