- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Bel’skoye Ust’ye
Aktuální počasí Bel’skoye Ust’ye
Aktuální počasí přímo pro město Bel’skoye Ust’ye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 7°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 3°C |
