- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanghai
- Beiguan
Aktuální počasí Beiguan
Aktuální počasí přímo pro město Beiguan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
