- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Béhobie
Aktuální počasí Béhobie
Aktuální počasí přímo pro město Béhobie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 3. 4. (00:00)
Sníh
Platí do 3. 4. (00:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
