Aktuální počasí Beaver
Aktuální počasí přímo pro město Beaver. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 1. 5. (09:00)
2°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
