Aktuální počasí Llanes
Aktuální počasí přímo pro město Llanes. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (14:00) do 2. 5. (22:00)
Silný déšť
Platí od 2. 5. (14:00) do 2. 5. (22:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 13°C |
