- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Bāz Muḩammad Kêlay
Aktuální počasí Bāz Muḩammad Kêlay
Aktuální počasí přímo pro město Bāz Muḩammad Kêlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 25°C |
