- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Baumgarten
Aktuální počasí Baumgarten
Aktuální počasí přímo pro město Baumgarten. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 26. 5. (00:00) do 27. 5. (00:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
