- Počasí
- Austrálie
- South Australia
- Whyalla
Aktuální počasí Whyalla
Aktuální počasí přímo pro město Whyalla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
