- Počasí
- Omán
- Al Batinah North
- Baţḩā’ al Ma‘ānīq
Aktuální počasí Baţḩā’ al Ma‘ānīq
Aktuální počasí přímo pro město Baţḩā’ al Ma‘ānīq. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 34°C |
