- Počasí
- Afghánistán
- Nangarhar
- Bātar Ghar
Aktuální počasí Bātar Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Bātar Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
