- Počasí
- Lucembursko
- Capellen
- Bascharage
Aktuální počasí Bascharage
Aktuální počasí přímo pro město Bascharage. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 19. 5. (00:00)
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
