- Počasí
- Francie
- Hauts-de-France
- Bouvigny-Boyeffles
Aktuální počasí Bouvigny-Boyeffles
Aktuální počasí přímo pro město Bouvigny-Boyeffles. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 30. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 30. 5. (00:00)
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
