- Počasí
- Španělsko
- Balearic Islands
- Banyalbufar
Aktuální počasí Banyalbufar
Aktuální počasí přímo pro město Banyalbufar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 14°C |
