Aktuální počasí Bugano
Aktuální počasí přímo pro město Bugano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 12. 5. (20:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 17°C |
