- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Si Thammarat
- Ban Wang Saphan
Aktuální počasí Ban Wang Saphan
Aktuální počasí přímo pro město Ban Wang Saphan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
