- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Si Thammarat
- Ban Na Sa
Aktuální počasí Ban Na Sa
Aktuální počasí přímo pro město Ban Na Sa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 28°C |
