Aktuální počasí Ban Ma
Aktuální počasí přímo pro město Ban Ma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 30°C |
