- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Lučani
Aktuální počasí Lučani
Aktuální počasí přímo pro město Lučani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 15. 5. (00:00) do 16. 5. (00:00)
2°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
