- Počasí
- Thajsko
- Maha Sarakham
- Ban Loeng Bua
Aktuální počasí Ban Loeng Bua
Aktuální počasí přímo pro město Ban Loeng Bua. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
