- Počasí
- Thajsko
- Nakhon Si Thammarat
- Ban Khon Lom
Aktuální počasí Ban Khon Lom
Aktuální počasí přímo pro město Ban Khon Lom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
