- Počasí
- Thajsko
- Ubon Ratchathani
- Ban Kho Krabue
Aktuální počasí Ban Kho Krabue
Aktuální počasí přímo pro město Ban Kho Krabue. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
