- Počasí
- Thajsko
- Phatthalung
- Ban Ha Rae
Aktuální počasí Ban Ha Rae
Aktuální počasí přímo pro město Ban Ha Rae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 38°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 29°C |
