- Počasí
- Thajsko
- Surat Thani
- Ban Din Daeng
Aktuální počasí Ban Din Daeng
Aktuální počasí přímo pro město Ban Din Daeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 28°C |
