Aktuální počasí Póroi
Aktuální počasí přímo pro město Póroi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 23. 5. (12:00) do 23. 5. (18:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
