Aktuální počasí Ban Chok Chai
Aktuální počasí přímo pro město Ban Chok Chai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 35°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
