Aktuální počasí Ban Bok Tai
Aktuální počasí přímo pro město Ban Bok Tai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
