- Počasí
- Thajsko
- Chachoengsao
- Ban Bang Phutsa
Aktuální počasí Ban Bang Phutsa
Aktuální počasí přímo pro město Ban Bang Phutsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
