Aktuální počasí Ban Awoi
Aktuální počasí přímo pro město Ban Awoi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 29°C |
