- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Baltayevo
Aktuální počasí Baltayevo
Aktuální počasí přímo pro město Baltayevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -19°C |
| Normál: | -1°C |
