- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Baitukuai
Aktuální počasí Baitukuai
Aktuální počasí přímo pro město Baitukuai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově -1°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 9°C |
